-MT_

Jesteś stary czy też młody nie wpierdalaj się do wody nie graj z tymi PRO NOOBAMI dołącz do nas -MT_ będziesz między prawdziwymi łosiamiZŁÓŻ PODANIEREGULAMIN KLANUNABYWANIE RANG
STAN SEJFUZA CO ZŁOTOKONKURSY


Witam serdecznie zapraszam do Klanu MooseTeam. Szukamy przede wszystkim graczy którzy w każdym możliwym momencie będą nas wspierać.
Nie trzeba będzie prosić się o TS Lub aby wejść na Potyczki Klanowe.
Początkowo będziemy skupiać się na twierdzach i natarciach aby jak najszybciej rozbudować twierdze i czerpać z niej korzyści.
Nie wymagamy abyś był codziennie w grze ale jak już jesteś to korzystaj z Ts3.
Z Naszej strony zapewniamy, pomoc w grze, udział w Natarciach, twierdzach oraz CW, nietuzinkowe debaty na wszelakie tematy.

Statystyki dla nas nie ważne, ważny człowiek, początkującym pomożemy, jednak do wspólnej gry potrzebny VI tier.

ZŁÓŻ PODANIEREGULAMIN KLANUNABYWANIE RANG
STAN SEJFUZA CO ZŁOTOKONKURSY

Unikamy graczy, którzy chcą się bawić w wojsko, przykładają zbyt dużą wagę do szczegółów i traktujących WoTa jako narzędzie do spełniania osobistych ambicji, bo w RL sobie nie radzą, a w grze chcą odreagować, powyżywać się na słabszych graczach (lub lepszych, co zdarza się nawet częściej) i popisywać się swoją wszechwiedzą i elokwencją.

W klanie nie ma żadnych obowiązków związanych z WoT. Celem jest zebranie sympatycznego, dojrzałego emocjonalnie towarzystwa, żeby było z kim od czasu do czasu pograć plutony i bitwy klanowe. Nie ciśniemy na wchodzenie na TSa, staramy się, żeby było to przyjemnością, a nie obowiązkiem. Rozumiemy, że jak żona lub dzieci obok, masz zły humor – to nie wbijasz na TSa. Liczymy jednak, że od czasu do czasu można na każdego liczyć we wspólnych bitwach (bo ambicje w nas drzemią).