WORLD OF WARPLANES 2.0 – GENIALNE ZMIANY!

POŁĄCZONE KONTA WOT I WOWP

W sumie nie połączone lecz wspólne konto WOT i WOWP daje nam dużo ciekawych profitów:

 • wspólne konto premium -czyli kupujemy lub otrzymujemy premium w jednej z gier a mamy je w dwóch grach
 • wspólne złoto – bardzo często są łatwe konkursy w WOWP w których nagrodą jest złoto więc można je wykorzystać w WOT
 • wspólne wolne doświadczenie – grają w WOWP zwiększa się także pula wolnego doświadczenia w WOT. Jest to dobre rozwiązanie gdyż podczas różnych iwentów WOWP wpada ponad 500 wolnego PD
  JAK TO ZROBIĆ
  By to wszystko posiadać wystarczy że zalogujesz się swoimi pasami z WOT do WOWP!
  Logując się z linku poniżej dodatkowo otrzymasz:
 • dwa samoloty premium AR67 i TYPE224
 • dwa sloty w garażu
AKTYWUJ SWÓJ KOD BONUSOWY

NIE MA ZNACZENIA, CZY JESTEŚ NOWYM GRACZEM, CZY TEŻ MASZ JUŻ KONTO WARGAMING,NET – TEN KOD JEST DLA WSZYSTKICH!
World of Warplanes – gra online dla wielu graczy poświęcona złotej erze w historii lotnictwa wojskowego. Projekt kontynuuje „wojenną sagę”, która została zainicjowana przez czołgi World of Tanks. W grze World of Warplanes zawodnicy wynurzają się z zadymionych torów i zaciekłych pól bitewnych na niebie – aby dołączyć do toczącej się walki o dominację w powietrzu.

Tryb gry jest rozgrywany przez dwie drużyny po 15 graczy, którzy zbiegają się w bitwach powietrznych na wielu mapach. W tym zwycięstwie można uzyskać obalenie wszystkich wrogich samolotów i osiągnięcie doskonałości w punktach oraz zniszczenie wrogich celów naziemnych. W tej niesamowicie ważnej i harmonijnej pracy zespołowej i indywidualnym wkładzie każdego – ponieważ World of Warplanes każdy pilot może zmienić wynik bitwy.

Zakres czasowy gry obejmuje jeden z najciekawszych okresów w historii samolotów. Możesz rozpocząć swoją bitwę w drodze do dwupłatowców z lat trzydziestych, kontynuować legendarne pojazdy bojowe z okresu II wojny światowej i zademonstrować akrobacje na czele pierwszych myśliwców Koreańskiej Wojny, stając się przodkami współczesnych „stalowych ptaków”.

KANAŁ YOUTUBE

KONTAKT Z ADMINEM: bubala.pl@gmail.com

Author: bubala